Wim Raaijen

Algemeen directeur

Centraal hoofdredacteur Industrielinqs en Petrochem

wim@industrielinqs.nl

020 31 22 088

David van Baarle

Hoofdredacteur Industrielinqs en Watervisie

david@industrielinqs.nl

06 514 996 70

Suzanne Henderickx

Bedrijfs- en financieel manager

administratie@industrielinqs.nl

06-38737038

Janet Robben

Commercieel manager

janet@industrielinqs.nl

06 51 27 95 73

Liesbeth Schipper

Eindredacteur Industrielinqs en Petrochem, specials en catalogi

Regie online producties

liesbeth@industrielinqs.nl

020 31 22 088

Breg Schoen

Breg Schoen

Traffic-coördinator

breg@industrielinqs.nl

020 31 22 088

Verkoop

Jetvertising

Rob Koppenol

070 399 00 00 – rob@jetvertising.nl